Baskı Beton 

Baskı beton alanındaki çalışmalarımızı, ulusal ve uluslararası bir kapsamda yapmaktayız. Endüstriyel zemin ve saha betonları hizmetlerini veren uluslararası bir firma olarak, marka kalitemizi çalışmalarımıza yansıtmaktayız. Baskı beton işlemleri, bütün mekânlar için tasarlanan zemin kaplama sistemleridir. Bu sistemin en önemli özelliği ise tek tek döşenmiş taş görünümüne sahip olmasıdır. Baskı beton desenler, özel bir beton teknolojisiyle tasarlanmaktadır. Firmamız üzerinden, çeşitli renkler ve desenlerdeki baskı beton seçeneklerini tercih ederek hizmet alabilirsiniz. Çünkü bu uygulama, her firmanın yapamayacağı kapsamlı bir çalışma sistemiyle yürütülmektedir. 

Granit ya da farklı malzemelerdeki bütün doğal görünümlü taşlar, baskı beton teknolojisiyle yapılmaktadır. Baskı beton hizmetlerini firmamızdan aldığınızda, seçenek özgürlüğü, antik etkileri, mukavemet değerlerinin yüksekliği gibi avantajlardan yararlanmış olursunuz. Bunun yanı sıra, beton baskının uygulama süresiyle gelenek göreneklere saygılı yeni teknolojik beton işlemleri kullanılmaktadır. Baskı betonlar, özel malzemelerle de aynı anda yüzeye uygulanabilmektedir. Dolayısıyla, betonlarla birlikte priz alanlar, yüksek mukavemet özelliği, darbelere karşı dayanıklılık, leke tutmama, kaydırmazlık ve solma yapmayan görünümler özelliklerle bu sistemi kullanabilirsiniz. Yani şirketimizden profesyonel hizmetler alarak, bütün ihtiyaçlarınıza yanıt alabileceğinizi söyleyebiliriz. Baskı betonların dayanıklılığı, gelecek nesillere de bırakılabilecek yegâne bir kaplama olmasına yardımcı olmaktadır. 

Baskı betonun işlevselliği ve dayanıklılığının yanı sıra yerleştirildiği zemine şık ve estetik bir hava katmaktadır. Özellikle, firmamızda yer alan baskı betonlarının geniş ürün skalasından yararlanarak, uygulama alanlarınıza en uygun malzemeyi tercih edebilirsiniz. Baskı beton işlemleri için şirketimiz özel bir teknolojiden yararlanmaktadır. Bunun yanı sıra, 12 yıllık tecrübelerimizi konuşturarak, harika işler ortaya çıkartmaktayız. Temelden gelen işçiliklerle yetkin ve profesyonel çalışanlarımız bütün baskı beton işlerini titiz bir çalışmayla yürütmektedir. Sıfır tolerans ve sıfır hata mantığıyla ilerleyerek, müşteri memnuniyetini sağlamayı da başarmaktayız. 

Baskı Beton Nedir?

Özel yöntem ve teknikler ile uygulanan baskı beton sistemi, kullanışlı olmasının yanı sıra görselliğiyle de dikkat çekmektedir. Aynı zamanda, Asun inşaat olarak baskı beton işlemleri için çeşitli malzeme alternatifleri de sunmaktayız. Günümüzde, çok sık tercih edilmekte olan bu baskı yöntemi, özellikle firmamız üzerinden alınan bir hizmettir. Çünkü uygulama esnasında, sistem olarak normal beton ya da kalıplardan yararlanılarak farklı teknikler kullanılmaktadır. Baskı beton sistemi, uzman personellerimiz tarafından özel işçilik ve tekniklerle planlanan bir çalışmadır. Özel bir işçilik gerektirmesinden dolayı ise her firmanın yapamadığı bir sistemdir. Dolayısıyla, Asun inşaat olarak, bu anlamda dünyaya adımızı duyurmayı başarmış bulunmaktayız. 

Baskı beton sistemini, yer, duvar, yol, bahçe, bina dışı gibi zeminler için tercih edebilirsiniz. Çünkü kullanım alanı oldukça geniş olan bir baskı yöntemidir. Çok sık tercih edilmesinin nedenleri arasında ise renklerin solmaması, aşınma gibi problemlerin baskı betonu etkilememesi yer almaktadır. Bu unsurları, şirketimiz kaliteli işçiliğiyle birleşerek harika sonuçlara imza atmaktadır. Her anlamda, baskı beton sistemi özel ve etkili bir teknikle uygulanmaktadır. Geleneksel yöntemlerden farklı bir uygulama şekli olduğu için görüntüsü de bir hayli özel olmaktadır. Firmamızda bu işlemi yapan personellerimiz, örme taş duvar, ahşap görünüm, döşeme parke gibi görünümlere sahip olan modelleri dizayn etmektedir.

Her bir modelin kullanım alanı farklı olacaktır. Asun inşaat olarak, teknolojiyi takip ederek inovatif çalışmalar yapmaktayız. Yeni sistemli olarak sürekli değişim ve gelişim içinde baskı beton sistemi konusunda harika işler çıkarmaktayız. Geçmişten bugüne kadar birçok Dünya devi firmaya hizmet vererek, başarılarımızı tescillemiş durumdayız. Üstelik bu firmalar, ülkemizin yanı sıra dünya çapında adını duyurmayı başarmış şirketlerdir. 

Baskı Beton Kullanım Alanları

Baskı beton kullanım alanları, oldukça geniş bir kategoriye ayrılmaktadır. Çünkü baskı beton sistemi, günümüzde insanların en fazla tercih ettiği farklı zeminlere uyum sağlayan bir yöntemdir. Hemen hemen her türlü iç ve dış mekanda uygulanabilen zemin kaplama sistemleri olarak da ifade edebiliriz. Firmamız üzerinden alacağınız bu hizmet sayesinde, mekânlarınızda eşsiz tarihi ve dekoratif bir hava yakalayabilmeniz mümkündür. Geçmişten günümüze kadar uzanan baskı beton sistemleri, şimdilerde yeni teknolojiler ile birleştirilerek uygulanmaktadır. 

Asun inşaat olarak, baskı beton sistemleri konusundaki gelişimleri takip ederek, görsele hitap eden ve sağlam bir işçilikle müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bu sistemin en önemli özelliklerinden biri de zeminlere tek tek elle döşemesi yapılmış gibi bir görünüme sahip olmasıdır. Baskı beton sistemi hizmetlerini, her türlü çevreye ve mekâna özgü olarak kullanabilirsiniz. Bu işlemleri, profesyonel bir bakış açısıyla yapan personellerimiz, çalışmalarını titiz bir şekilde yapmaktadır. Aynı zamanda, zemin kaplama uygulamaları, yeni nesil bir teknoloji kullanılarak geliştirilmiş beton yapı taşlarıyla gerçekleştirilir. Firmamız, çok desenli, granit, ortama uygun olan renk çeşitliliklerini müşterilerin hizmetine sunmaktadır. 

Neden Baskılı Beton Sistemleri?

Baskılı beton sistemleri, farklı özelliklerinden dolayı çok sık tercih edilmektedir. Özellikle, firmamız tarafından kısa sürede tamamlanması, kullanılan malzemelerin kalitesi, uzun ömürlü olması, geniş renk skalası sayesinde, firmamız tarafından sık talep edilen hizmetlerdir. Estetik görünümler oluşturduğundan dolayı, her zemine ve mekâna rahatlıkla uyum sağlayacak özelliklerdedir. Bu sistem, zemine dökülen özel bir beton yüzeye, farklı desenler uygulanmasıyla gerçekleştirilir. Kullanılan özel desenler, firmamızın kaliteli malzeme ve işçiliğiyle buluşarak darbelere ve aşınmalara karşı dayanıklılığına yardımcı olur. 

Yüksek mukavemetli kaplama sistemleri olarak yapılan baskılı beton sistemleri, oldukça uzun ömürlü bir yapıya sahiptir. Üstelik konsept oluşturmak adına sık sık tercih edilen bu sistemlerin yapımı için firmamızdan, kaliteli hizmetler alabilirsiniz. 12 yıllık tecrübemiz sayesinde, mekânlarınız için muhteşem görünümlere oluşturmaktayız. 

Baskı Beton Uygulaması Avantajları 

Asun inşaat olarak, verdiğimiz kaliteli hizmetler arasında baskı beton uygulamaları da yer almaktadır. Firmamızdan alacağınız bu hizmetler ile baskı beton uygulaması avantajları yakalayabilmeniz mümkündür. Çünkü bu işlem yapıldığında, adeta zeminde tek tek elle bir işçilik uygulanmış görünüm meydana gelir. Aynı zamanda, uzman personellerimiz taş görünümlü kalıp beton çalışmalarını, aralarında boşluk kalmadan ve açılma olmadan yapmaktadır. Bu uygulamanın özelliği ise baskı beton avantajları arasında yerini almaktadır. 

Baskı beton sistemleri konusunda firmamızdan hizmet aldığınızda, zamanla ot ya da çimen gibi oluşumlar da meydana gelmez. Bunun yanı sıra, baskı betonlar renk anlamında geniş bir yelpazesi olan seçeneklere sahiptir. Bu nedenle, seyri doyumsuz ve oldukça estetik görünümler ortaya çıkmaktadır. Baskı beton uygulaması avantajları arasında, oldukça sağlam ve uzun ömürlü olması da yer almaktadır. Beton yüzeyler, hemen hemen her tür dış etkenlerden etkilenmeyerek dış görünümünü korumaktadır. Ayrıca aklınıza gelebilecek hemen hemen her alan için uygulanmaya müsait olan bir yöntemdir. Baskı beton için mekânınıza uygun olan renk ve desenlere ise firmamız üzerinden ulaşabilirsiniz. 

Baskı Beton Uygulama Aşamaları

Bu yöntemin uygulanması, alanında uzman personellerimizin başarılı bir şekilde yürütmüş olduğu bir işlemlerdir. Baskı beton uygulama aşamaları ise firmamızın gerekli planlamalar dahilinde hareket etmesiyle gerçekleştirilir. Öncelikle, saha çalışmasıyla zeminin hazırlığı yapılır. Daha sonra, şekillendirme aşamasına geçilerek, alt tabaka formları ayarlanır. Yerleştirme aşamasında ise baskı beton uygulamasına geçilmektedir. Betonun üst şap bölgesinin düzenlenmesi için erken bitirme yapılır. Ardından, taşlama işlemiyle gerekli adımlar uygulanır. İşlem tamamlandıktan sonra, sertleştirme aşamasıyla beton dinlendirmeye bırakılır. Firmamızdan kaliteli ve bir o kadar da bütçe dostu baskı beton uygulama hizmeti alabilirsiniz.