hakkımızda

Asun Mhg .İnş. Gıda Tarım ve Hayvancılık San.ve Tic.Ltd.Şti.

FALİYETLERİMİZ

Asun İnşaat olarak endüstriyel zemin ve saha betonları üzerine çalışmalar yapmaktayız.2010 yılından günümüze kadar olan tecrübemizle en müsair teknolojik makina ve ekipmanları kullanmaktayız.

Saha personelimiz; iş alanında gerekli olan eğitim ve sınavlardan geçerek yeterlilik belgelerini almışlardır. Aynı zamanda firmamız birçok ulusal ve uluslararası çalışma sertifikalarına da sahiptir.

Firmamız endüstriyel zemin ve saha beton uygulamalarında, Türkiye’nin önde gelen birçok kamu ve özel kuruluşlarında,alanımızla ilgili almış olduğu bir çok projeyi belirlenen zaman dilimden önce bitirip,teslim etmiştir.

12 yıllık deneyim ve tecrübe ile birçok projeyi başarılı bir şekilde teslim etmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

HAKKIMIZDA

Asun İnşaat olarak 2010 dan bu güne , inşaat sektöründe çok yönlü hizmetler vermekteyiz. Firmamız, endüstriyel zemin çalışmalarını kapsamlı bir şekilde yerine getirmektedir. Kurulmuş olduğumuz günden bu yana gelişime odaklı ve inovatif çalışmalar yapmaktayız. Şirket olarak asıl amacımız, müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve isteklerini karşılarken memnuniyetlerini de sağlamaktır. İstanbul merkezli olarak hizmet veren firmamız, marka değer olarak hem Türkiye genelinde hem de dünyada endüstriyel saha betonları sektöründe en çok tanınan firmaların başında gelmektedir. Firmamız inşa edeceğiniz mekanlarınız için talep edeceğiniz bütün çalışmaları kaliteli bir şekilde yürütmeye hazırdır. Çünkü sağlam ve estetik endüstriyel zeminler tasarlamak için müşteri memnuniyet odaklı ve kapsamlı hizmetler vermekteyiz.

Tecrübe kokan  çalışma sürecinde, uzman kadromuzu hiç değiştirmedik. Dünyanın en büyük firmalarıyla çalışarak, işçilik kalitemizi günden güne geliştirmekteyiz. Firma olarak sıfırdan başlayarak, başarı merdivenlerini yavaş yavaş tırmandık. Çalışanlarımız, alanında uzman olan, belgeli ve işinin en iyisi olan kişilerden oluşmaktadır. Dünyada ve Türkiye’de en iyi firmalar ile çalışarak, hataya mahal vermeden, başarı odaklı işler çıkartmaktayız. Aynı zamanda, bütün çalışmalarımız, belli bir plan içinde gerçekleşmektedir.

İyi bir zemin için araştırma, planlama, uygulama gibi aşamaları titiz bir şekilde yapmak için tecrübemizi konuşturuyoruz. Çalışmalarımızı, profesyonel makineler ile yaptığımız için mükemmel sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Asun İnşaat, endüstriyel beton zeminler için yaptığı işçilikleri, başarılı bir şekilde sonuca bağlar. Farklı zeminlere uygun kaliteli bir inşaat için gerekli olan teknik malzeme ve uzman kadroya sahibiz. Çalışanlarımız, sertifikalı sahibi ve güvenebileceğiniz statüde kişilerdir.

Firmamızdan kaliteli, dürüst, sağlam ve garantili hizmetler alabilirsiniz. Çünkü çalışanlarımızı da bu yönde disipline etmekteyiz. Ülkemizde sanayi yatırımcılarının işini kolaylaştırmak ve yüzünü güldürmek için çalışmalarımızı geliştirmeyi elden bırakmıyoruz. Türk ve yabancı yatırımcılara vermiş olduğumuz hizmetler sayesinde, firmamız uluslararası anlamda tanınmış konumdadır.

Türkiye’de ve dünyada kendi nezdinde farklı çözüm ortaklarıyla işbirliği yapan Asun İnşaat, endüstriyel zemin betonları anlamında, hizmet verdiği firmaları çözüm ortağı görerek çalışmaktadır. Uzman personeller ile yaptığı planlamaları, çalışmış olduğu firmalarla koordineli bir şekilde yürütmektedir. Aynı zamanda, iş planlama süreçlerinde, başından sonuna kadar bütün projeleri ortak çözümler üreterek yapmaktadır.

Genellikle, endüstriyel zeminler diğer yapı malzemelerine göre mekanik olarak daha fazla zorlanmalara maruz kalır. Yanlış ve plansız olarak hesaplanan zemin betonlardaki bütün problemler, uzman ekiplerimiz tarafından giderilmektedir. Yapılan bütün çalışmalar, belli bir plan dahilinde gerçekleştirilir. Tecrübelerimize sığdırmış olduğumuz planlı çalışmalar, dahiyane fikirler, yaygın tedarik ağı ve değerlendirme süreçleriyle müşterilerimizden tam not almaktadır.

Uzman çalışanlarımız, hatasız mastarlama ve kreatif çalışmalar ile mükemmel işlere imza atmaktadır. Çıkaracağımız işlerdeki en büyük amacımız, sıfır hata ve sıfır tolerans anlayışıyla kaliteli bir çalışma yürütmektir. Çünkü Asun İnşaat endüstriyel zemin uygulamaları işlerine temelden başlamıştır. Çalışanlarımız her zaman profesyonel bir bakış açısıyla işlerini titizlikle yapmıştır. Firma olarak, makinalarımızın mükemmel sonuçlara imza atması, büyümemizdeki en büyük etkenlerden bir tanesidir. 12 yıllık tecrübeli iş hayatımızda, % 100 işlevsellikle çalışmalarımıza devam ettik. Bu zamana kadar firmamızın toplamda tamamlanan proje sayısı ise 2100’dür.

Endüstriyel zemin ve endüstriyel saha betonları ve kalıp imalatı hizmetlerine ilk başladığımızda, taşeron olarak çalışmalarımızı yürütüyorduk. Ancak büyüme ivmemizi yükselttiğimiz için şuan da Türkiye genelinde isim yapmış olan firmalara hizmet vermekteyiz. Disiplinli çalışma anlayışımız, tecrübelerimiz, temelden gelen kaliteli işçilik sayesinde, kısa sürede bu sektörde büyümeyi başardık. Hedefimiz ise endüstriyel saha betonları alanında dünyanın bir numarası olmaktır. Endüstriyel saha zeminleri alanında hızla büyümeye devam edebilmek için gece gündüz demeden çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Müşterilerimize yararlı çalışmalar yapmak ve ihtiyaçlara tam anlamıyla yanıt vermek birincil amaçlarımızdan bir tanesidir.

Asun inşaat, mastarlama, perdahlama, süpürme (sıyırma) gibi çalışmalar, belli bir plan dahilinde yapmaktadır. Her bir işlem için kullanılan teknik malzeme ve ekipmanlar son derece kaliteli ve teknolojiye uyumlu ürünlerdir. Çünkü Asun inşaat olarak teknolojik gelişimleri takip ederek, inovatif çalışmalar yapmaya özen göstermekteyiz. Böylece iş yükünü azaltıp, teslim süresini kısaltarak, müşteri memnuniyetini artırmış oluyoruz. Aynı zamanda, kaliteden ödün vermeyen çalışma arkadaşlarımız, müşterilerin tam anlamıyla taleplerine yanıt vermektedir.

Çalışanlarımız, iyi bir işe imza atmak için endüstriyel zemin betonlarının tasarımını yapmadan önce, gerekli zemin analizini yapmaktadır. Zeminin hangi yükteki ürünleri taşıdığı, büyüklüğü ve beton atılacak zeminlerin şartları planlamalara dahil edilmektedir. Firmamız, her zeminin özelliğine uygun malzeme ve işçiliği kullanarak mükemmel sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Bu nedenle, ulusal ve uluslararası statüde aranan endüstriyel saha betonları firmalarının başında gelmekteyiz.

Firmamız, işlemlerin başlangıcından bitişine kadar her aşamada müşterilerinin yanında olmaktadır. Tecrübemizi, müşteri memnuniyeti ile birleştirerek, bu sektörde vazgeçilmez bir firma olmayı başarmış bulunuyoruz. Kurulmuş olduğumuz günden bu yana, emin adımlarla ilerleyerek, müşterilerimizden tam not almaktayız. Günden güne endüstriyel zemin işlerinde kullanmış olduğumuz makinaları da teknolojik gelişime uygun olarak tedarik etmekteyiz. Çünkü teknoloji her zaman değişen ve gelişen bir sistemdir. Bu gelişim sürecine uyumlu hareket ederek, taleplerinizi başarılı bir şekilde karşılamaktayız.

BAZI REFERANSLARIMIZ

 

ARK İNŞAAT                          GÖLCÜK FORD FABRİKASI

AKOVA   İNŞ.LTD ŞTİ           GÖLCÜK BETON SANTRALİ

HABAŞ  A.Ş                            GEBKİM OSB

HALTUN  LTD ŞTİ                  GÖLCÜK FABRİKA

KROMAN ÇELİK  HADDEHANE DİLOVASI FABRİKA

KROMAN ÇELİK FİLMAŞİN   DİLOVASI FABRİKA

TURKUAZ ÇELİK A.Ş             GEBZE ÜRETİM

BARIŞ İNŞ.A.Ş                       KOÇ LİSELERİ 

BERKO İNŞ.                           KAYNAK BİNASI

LUK BOTANİK  A.Ş               GEBZE FABRİKA

ALTINSOY İNŞ                       GEBZE ORG SAN BÖLG.

GÜLERMAK                           İZMİR ALİAĞA ORG SAN BÖLG

KMC METAL                         TORBALI ORG SAN BÖLG.

KROMAN ÇELİK   DİLOVASI MAKİNACILAR ORG SAN BÖLG

ALAS ALUMİNYUM                GEBZE FABRİKA                 KESİR MÜH.LTD ŞTİ               ÜMRANİYE

İLPA DIŞ TİC LTD ŞTİ              BAKIRKÖY

KIRÇİÇEK İNŞ.TAH.LTD.ŞTİ   FORD GÖLCÜK ŞANTİYESİ

POLİSAN A.Ş                          DİLOVASI FABRİKA

POLİSAN A.Ş                          DİLOVASI GÜMRÜK

HABAŞ A.Ş                             KOCAELİ GAZ ÜR.FABRİKA