misyonumuz

Asun İnşaat olarak, müşterilerimize artı değer katan, kaliteli endüstriyel zemin ürünü ve hizmetleriyle geniş bir kitleye erişim sağlamak en büyük hedeflerimizden bir tanesidir. Toplumsal sorumlulukların bilincinde, kendi değerlerine sadık ve güvenilirliği yüksek olan bir hizmet anlayışına sadık olmayı hedefliyoruz. Endüstriyel saha betonları ve zemin çalışmaları alanında en iyisi olmak ve uluslararası firmalarla çalışmak, Asun inşaat olarak isteklerimizden başında gelmektedir. Firmamızın, kaliteli yönetimi, ürün ve hizmet çeşitliliği yönünden uzman personellerimiz ve müşteri odaklı hizmet anlayışımızla ilk akıllara gelen ve tercih edilen firma olmayı amaçlıyoruz.

Asun inşaat olarak ideallerimize ek olarak; geçmişimizden almış olduğumuz tecrübe ve miraslarımızla, deneyim ve bilgilerimizi güçlü işbirlikleri ve nitelikli insanlarla birleştirmeyi de katabiliriz. Vizyonumuz gereği, ülkemizde güvenilir yapılar oluşturmak ve yaşam alanlarını güvenli ve kaliteli olarak geliştirmeyi de hedeflerimize ekliyoruz. Değişen müşteri beklentilerine yanıt verecek teknolojik desteği firma olarak karşılamak, aynı zamanda, hızlı bir şekilde taleplere yanıt vermek için iyileştirme faaliyetlerini aktif bir şekilde sürdürmektir. Müşterilerimize kaliteli hizmetler sunabilmek adına her daim sektörel alanlardaki inovatif yenilikleri yakından takip etmeyi elden bırakmıyoruz.

Ulusal ve uluslararası anlamda müşterilerimizin ilk tercihi olmak, daima yenilikçi, gelişime açık ve girişimci bir kimlikle inşaat sektöründe kendini yenileyen bir firmayı olmayı vizyon ediniyoruz. Üretim kalitemizi günden güne yükselten vizyonumuz ile farklı konseptlerdeki yapılara inşaat hizmetleri vermek istiyoruz. Endüstriyel zemin anlamında bütün süreçlerde müşteri memnuiyetini sağlamak ve kalıcı dostluklara dönüştürerek, profesyonel hizmetler sunmak bizim için oldukça önemlidir. Firmamızın üstlenmiş olduğu güven kimliğiyle sözünü tutan, işini yapan ve itibarını koruyan bir sistemle çalışmaktadır.

Faaliyetlerimizi ilkesel ve kurumsal değerlere uygun olarak sürdürme sorumluluğunda olma bilincini bozmadan ilerlemek istiyoruz. Asun inşaat şirketinin her bir birimi, dünya çapında saygınlık kazanma ve hedef bilincinde çalışma prensibini benimsemiştir. Yürütmüş olduğumuz bütün işleri ve faaliyetleri, firmamıza artı değer katacak şekilde gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Fark yaratacak olan çalışmalarımızı dünyaya yayarken çalışma disiplinimizi ve başarılarımızı da duyurmak bizim için oldukça önemlidir. Aynı zamanda, kazanmış olduğumuz bilgi birikimi, itibar ve deneyim ile ideallerimize destek olmaktayız. Geçmişten aldığımız güçle geleceğe doğru sağlam adımlarla ilerliyoruz.  Çünkü hedeflerimiz ve hedeflerimize ulaşmak için çok işimiz var.