misyonumuz

Asun inşaat olarak, evrensel ve uluslararası anlamda boyutlu projeler yapıyoruz. Bütün faaliyetlerimizde ise ülkenin kalkınması ve dünya uygarlığının gelişimi için gerekli çalışmaları üstlenmekteyiz. Aynı zamanda, en büyük misyonumuz müşterilerimizin ve ortaklarının memnuniyetini ön planda tutmaktır. Firmamız, şirket değerlerini gözetecek çalışmalara da önem vererek ilerlemektedir. 12 yıllık tecrübemize dayanarak, her projeyi bitirme azmiyle, saydam, açık, bilgiyi işleyerek karara varan, estetik, yenilikçi bir tutumla hizmet veren bir şirket grubuyuz.

Faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz alanların yapısal özelliklerine bağlı kalarak ve doğaya saygılı bir çalışma sistemi benimsemekteyiz. Bunun yanı sıra rekabetçi olmak ve risk yönetimini profesyonel bir şekilde yapmak için çeşitli yatırımlar yapmaktayız. Misyonumuz arasında yer alan; ürün ve hizmetlerini söz verilen kalitede bitirmek de firma olarak önem verdiğimiz bir durumdur. Tabi ki ön görülen bütçe dahiline hizmet sunmak üzere, gelişimimizi bu yönde ilerletmekteyiz. Asun inşaat çalışmaları kapsamında, bilgi, teknoloji, yeni yönetim sistemlerine devamlı yatırım yapmaktadır.

Güvenilir bir endüstriyel saha betonları şirketi olarak, müşterilerimize kaliteyi ve yenilikleri en iyi şartlarla kısa zamanlı olarak temin ederek sunmaktayız. Kaliteli işçilik ile yapılan zeminleri, ulaşılabilir fiyatlarla sunmak ve müşteri beklentilerine en uygun çözümlerle yaklaşmak misyonlarımız arasında yerini almaktadır. Aynı zamanda, Asun inşaat olarak taahhüdümüz altındaki proje teslimlerini zamanlı bir şekilde tamamlamaktayız. Tedarikçileri ise kaliteli bir sistemin bütünü içinde değerlendirerek, hep birlikte devamlı iyileşmeyi amaç ediniyoruz.

Teknolojik gelişimlerin takip edilerek, uygulamaları ise inovatif bir şekilde yapmak bizi biz yapan misyonlarımızdan bir tanesidir. İş güvenliği konusunda ise birinci dereceden hizmetler vermek gelişimi sürekli kılmak ve çevre dostu yapı malzemeleri kullanmaktayız. Misyonlarımız arasında, en işlevsel inşaat teknolojilerini kullanmak, estetiklik katarak iz bırakacak projeleri oluşturmak da yer almaktadır. Firmamız, bu yönüyle uluslararası projelere de imza atmaktadır. Yürüttüğü bütün faaliyetler de ise ülkemizin yararına olan çalışmaları müşteri memnuniyetini gözeterek yapmaktadır.

Çalışmalarımızı yaparken, yaşamış olduğumuz topluma kalıcı değerler katmayı amaçlıyoruz. Endüstriyel zemin çalışmalarını yaparak, sektördeki gelişimleri takip ederek bu gelişimlere katkıda bulunmayı da önemsiyoruz. Her şeyi zamanlı bir şekilde güvenilir hizmet kapsamında gerçekleştirmek asıl misyonlarımız arasında yer almaktadır. Sürekli değişimlere ve gelişimlere kalıcı olarak ayak uydurmak! Sürekli büyümeyi hedefleyerek, bu yönümüzden asla vazgeçmemek de misyonlarımızdan bir tanesidir.